E-Katalog

Basılmış katalog, dergi, kitap ve broşür gibi ürünleri internet bağlantısı olsun ya da olmasın elektronik ortamlara taşımaya yardımcı olan uygulamalara e-katalog denir. E-katalogun matbaada basılmış kataloglardan farkı yoktur. Basılı kataloglardaki gibi ürünler ile alakalı bilgiler ayrıntılı olarak bulunmaktadır. Ayrıca daha fazla bilgide içerebilir. Bu kadar bilgiye sadece bir tıkla ulaşım imkanı sağlaması nedeniyle oldukça rahat ve hızlı bir uygulamadır. E-katalog farklı elektronik belge formatlarında hazırlanır. E-katalogu göstermenin birçok yolu bulunmaktadır. Web sitelerinde yayınlayarak binlerce kişi tarafından incelenmesi sağlanabilir. E-posta ile dosya eki olarak katalog linkini gönderebilir ve erkesi haberdar edebilirsiniz.

 

E-katalog firmanız, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında güncel bilgileri paylaşabilmeniz açısından oldukça avantajlı bir uygulamadır. E-katalog sayesinde basım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz. Elektronik ortamlar üzerinde çalışarak güncel bilgilerinizi anında paylaşır. Bu sayede yapılan her türlü yenilik belirlenen kitleye ulaşarak daha kolay ve hızlı bir iletişim sağlanacaktır. E-katalog sayesinde istediğiniz bilgileri ve daha fazlasını hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. E-katalog sayesinde kağıt israfını da önlemiş olursunuz.

Hemen Sipariş Ver
Teklif İste
Webman

E-katalog hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek bizim için çok önemlidir. Siz isteyin bizde isteklerinizi gerçekleştirelim.